Telefon
WhatsApp

İdeal Yönetim Danışmanlık A.Ş.

Fescom Mühendislik

Fescom Mühendislik Türkiye’nin ve dünyanın bir çok farklı noktasında önemli projelere imza atmış bir ekibin tecrübelerini birleştirmesiyle, 2013 yılı Ağustos ayında, zayıf akım sistem entegratörü bir mühendislik firması olarak kurulmuştur.

Fescom Mühendislik, artan tecrübesi ile bir çok farklı dikey markette projelerde sistem entegratörlüğü gerçekleştirerek, Türkiye’nin mühendislik alanında yenilikçi ve teknik çalışmalarına katkıda bulunan bir firma olarak yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, müşterilerine yapısal kablolamadan network çözümlerine, yangın algılama sistemlerinden IP CCTV sistemlerine, kartlı geçiş ve güvenlik sistemlerinden IP Telefon santrallerine, seslendirme ve acil anons sistemlerinden yangın söndürme sistemi çözümlerine, kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerin 7gün / 24 saat periyodik bakım destek hizmetleri ile birlikte geniş bir yelpazade uluslararası alanda yüksek kalitede hizmet vermektedir.

İnşaat, Eğitim, Endüstri, Sağlık, Otelcilik, Üniversiteler, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Medya, Finans ve Sigorta çözümlerimizle uzmanlaştığımız sektörlerdir.

Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulmasını sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyet, öneri ve şikayetini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz. Yurt içinde edinilen tecrübe ile 2013 yılından itibaren Fescom Mühendislik, faaliyetlerini yurt dışında Orta Doğu’ya, Türki Cumhuriyetler’e ve Afrika’ya genişletmiştir.

Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerin bilinciyle; çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve takım çalışmasına katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.

Fescom Mühendislik

TALEP FORMU